21 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Tesettür Tuniğe Dair Her Şey

Tesettür giyim denilince ilk akla gelen kıyafet tesettür tuniktir. Tesettür tunik her mevsimde kullanılabilir olması açısından en çok tercih edilen kıyafettir. Kullanımı diğer tesettür giyimlere nazaran daha kolaydır. Bununla beraber şık bir görüntü de oluşturmaktadır. Tesettür tunik çeşitlerini www.markatesettur.com adresinde bulabilirsiniz.

Tesettür Tunik Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tesettür tunik seçerken mutlaka rahatlık göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü tesettür tunik gün içerisinde ki hareket kabiliyetinizi kısıtlayabilmektedir. Tesettür tunikte rahatlığı sağlayan iki faktör vardır, bunlardan birincisi vücut tipine göre seçim, ikincisi markadır. Öncelikle vücudumuzu tanımalıyız beden ölçümüzü tam olarak bilmeliyiz. Ve diğer önemli husus tesettür tuniğin markasıdır. Yüzlerce tesettür giyim markası arasından seçim yapmak zordur. Kaliteli ve uygun markaların bir arada bulunduğu www.markatesettur.com size seçimleriniz konusunda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tesettür tunik seçimindeki diğer önemli husus tesettür tuniğin kumaşıdır. Kumaş hafif olmalıdır. Ağır kumaşlar gün içerisinde hareket kabiliyetini kısıtlamaktadır.

Tesettür Tunik Kombini Nasıl Olmalıdır?

Tesettür tunikleri pantolon veya etekle kombin edilebilir.

– Klasik tesettür tunik modelleri; günlük hayatta şıklığı tercih eden bayanların tercih edebileceği tunik modelidir. İş yerinde, önemli toplantılarda tercih edilebilir. Bununla beraber bu tesettür tunik modelini günlük olarak da kullanmak mümkündür. Klasik tesettür tunik etekle veya şık pantolonlarla kombinlenmelidir. Çanta tercihi küçük olanlardan yana kullanılmalıdır.

– Spor tesettür tunik modelleri; daha çok genç bayanların tercih ettiği tesettür tunik modeli olmakla beraber her yaştan kadının kullanabileceği bir tunik modelidir. Okulda, sporda veya günlük olarak kullanılabilir. Pantolon, kemer ve büyük çantalarla kombinlenebilir. Bununla beraber salaş eteklerle kombinlemekte şık bir görüntü teşkil edebilir.

– Abiye tesettür tunik; daha şık günlerde bayanlar tarafından tercih edilen tesettür tunik modelidir. Daha çok şifon, dantel detaylı, taşlı veya boncuk işlemeli olmaktadır. Abiye tesettür tunik kombininde küçük portföy çantalar tercih edilmelidir. Kalem etekle veya şık pantolonlarla kombinlemek mümkündür.

2017 Tesettür Tunik Modelleri

– Kuşaklı önden düğmeli tunikler
– Boydan fermuarlı tunikler
– Çiçek nakışlı tunikler
– Sivri yaka tunikler
– Çizgi desenli kuşaklı tunikler

Bu tunikleri www.markatesttur.com adresinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü